Klostertal

22. září 2013 v 21:59 |  Vorarlbersko
Malebné, útulné a rodinné středisko Klostertal nabízí svým návštěvníkům působivou kulisu okolních horských masivů. Za posledních pár let si lyžařskou oblast oblíbily jak rodiny s dětmi, tak i lyžaři vyhledávající náročnější terény.

Klostertal spoléhá na to, že zde nenajdete velké luxusní komplexy, ale naopak sází na útulnost a domáckost malých horských chatek. Výhodou je, že na svazích nejsou velké davy lidí jako v jiných velkých lyžařských střediscích.

V oblasti Klostertal se nachází malý areál Sonnenkopf, který je opravdovým rájem pro lyžování rodičů s dětmi. Ti si tu cení především bezpečných sjezdovek, na kterých si mohou jejich dětí zdokonalovat své dovednosti.


I vyznavači běžeckého lyžování si v údolí Klostertal přijdou na své a mohou využívat krásně upravené stopy. Ty vedou z Klösterle až do údolí Danöfenu a jsou v některých svých částech v noci osvětlené.

Středisko Klostertal myslí i na zábavu. A přestože jde o menší klidné středisko, večer se zde rozjíždí zábava a zábavné akce. Vysoko v lyžařských areálech se dokonce konají sněhové párty a diskotéky. Údolím se pořádají dlouhé zimní pochody a nachází se tu i sáňkařská dráha, kterou jistě ocení především děti.

Po náročném dni jezdí sportovci do Bludenz, kde si odpočinou a načerpají síly na nový den během osvěžující koupele ve zdejším aquacentru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama